| Management number | 225537768 | Release Date | 2026/05/09 | List Price | US$17.28 | Model Number | 225537768 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||






| ASIN | B0DF2W685K |
|---|---|
| Size | 58mm |
| Color | Blue |
| Shape | Round |
| Brand Name | ALIESTFDNO |
| Item Weight | 2.7 Pounds |
| Manufacturer | ALIESTFDNO |
| Model Number | Button Maker Machine 2.25in 58mm |
| Material Type | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Number of Pieces | 1 |
| Warranty Description | 3year |
| Manufacturer Part Number | Button Maker Machine 2.25in 58mm |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form